С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Басейни в сьогоденні

Для людей початку XXI століття характерною ознакою часу є будівництво, проектами домів якого передбачено улаштування найрізноманітніших за розмірами та дизайном приватних басейнів

Де є попит, є й пропозиція, тому ринок басейнів у нашій країні зростає щорічно, пропонуючи широкий асортимент послуг з будівництва внутрішніх та зовнішніх, стаціонарних та розбірних, ексклюзивних та найпростіших басейнів.

Але басейн – це не жадана іграшка, в Вашому проекті дома, яку можна купити у першій-ліпшій крамниці та попросити загорнути у яскраву обгортку. Басейн – складна гідротехнічна споруда, проектування та зведення якої можна довірити лише обізнаним у цій справі професіоналам. Наявність басейну в проекті дома свідчить про високий рівень психологічного комфорту в Вашому заміському будинку та про прагнення до здорового способу життя. Адже згідно з статистичними даними, людина, що проводить хоча б 20 хвилин 3 рази на тиждень у басейні, хворіє в 2,5 рази менше, ніж інші.

Здійснити Вашу мрію якісно і швидко - покупатися в мінімально стислі сроки - можна за допомогою поліпропіленового басейну. За останні десять років басейни саме такого типу набули широкого розповсюдження: близько 70 % зовнішніх басейнів в Європі - із поліпропілену. Технологія їх виготовлення і швидкість виконання дозволяє отримати стаціонариний, якісний басейн уже проятгом 2-4 тижнів (у той час, як на зведення залізобетонного басейну треба витрати 90 днів). Поліпропілен вміщує в собі гідроізоляцію, облицювання, штукатурку, є дуже практичнмим, стійким до сезонних перепадів температур, а отже - довговічним в експлуатації. Таким чином, він є універсальним матеріалом "3 в 1", що дозволяє здешевити виготовлення басейну на 30-50 %. Розмаїття форм та розмірів поліпропіленових басейнів вражає і дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські задуми в проекті дома.

Алгоритм виготовлення поліпропіленового басейну є дже простим. Зварену із листів поліпропілену герметичну чашу встановлюють на бетонну площадку і заливають по периметру бетоном без застосування опалубки. Розміри і форма чаші можть змінюватися, а її паяння може відбуватися на місці. Готова чаша не потребує додаткового облицювання, не вступає в жодні хімічні ракції, легко миється, не піддається впливу ультрафіолету, що призводить до стійкості щодо вицвітання строком до 20 років.

Завдяки зазначеним якостям область затосування поліпропіленових виробів в проекті дома є досить широкою:

- будівництво приватних басейнів у котеджах;
- будівництво басейнів, розташованих на відкритому повітрі;
- будівництво дитячих басейнів (в санаторіях, будинках відпочинку, дитячих садках);
- виготовлення ванн, джакузі, купелей;
- будівництво громадських басейнів;
- виготовлення різноманітних ємностей і баків. Поліпропіленові басейни є набагато дешевшими , ніж монолітні стаціонарні та скловолоконні баейни, мають незмінний з роками естетичний вигляд та низьку теплопровідність, внаслідок чого довго утримують тепло.

Системний підхід до вибору типу басейну серед представлених на ринку, до якісного монтажу конструкції, до належного виконання робіт з облаштування та добору необхідного устаткування дозволить отримати оптимальний результат на довгі роки.

Висококваліфіковані спеціалісти з компаній запропонують:
- допомогу у виборі оптимального типу басейну;
- виконання усього комплексу підготовчих, монтажних та облицювальних робіт;
- надання усього необхідного для оптимального функціонування басейну комплекту устаткування та хімічних засобів від провідних світових виробників;
- широкий спектр робіт з реконструкції вже існуючих басейнів;
- захисні ролетні покриття для захисту чаші басейну (витримують до 70 кг навантажень);
- розсувні павільйони та багато іншого.

Українським користувачам архітектори проекту дома та будівельники компаній пропонують монолітні залізобетонні басейни з облицюванням скляною мозаїкою, керамічною плиткою та спеціальною ПВХ плівкою – лайнером. Виконані за класичними технологіями, залізобетонні басейни характеризуються високою якістю, необмеженими можливостями щодо розміру, форми та дизайну та довговічністю. Кожен басейн, облицьований скляною мозаїкою, стає ексклюзивною прикрасою оселі.

Розширюючи асортимент, опанували будівництво дуже популярних у Європі поліпропіленових басейнів. Будівництво такого стаціонарного басейну потребує максимально 30 днів, проте якість та функціональність його вражає найвибагливіших користувачів. Цей недорогий басейн (порівняно з залізобетонними) дозволяє зекономити витрати на гідроізоляцію та недешеві облицювальні матеріали, до того ж, він стійкий до будь-яких впливів хімічних реактивів чи перепадів температури, УФ-випромінювання, механічних пошкоджень. Поліпропіленова чаша не потребує додаткового облицювання, має низьку теплопровідність та незмінний з роками естетичний вигляд.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение