С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Акрилові ванни

На сьогодні акрилові ванни є найпопулярнішим та найбільш затребуваним видом ванн, що активно завойовує світовий ринок. Втілюючи у собі такі властивості як комфорт, функціональність, практичність і вишуканий зовнішній вигляд, ванна із акрилу значно підвищує якість життя та стає справжньою окрасою ванної кімнати.

Довговічність і надійність акрилу вже давно визнали великі виробники сантехнічних виробів. Останнім часом у всьому світі акрилових ванн вироблено більше, ніж будь-яких інших ванн разом взятих, що обумовлено низкою незаперечних переваг, які має акрилова сантехніка порівняно з виробами із сталі або чавуну.

Переваги акрилових ванн порівняно з ванними із інших матеріалів:

1. Ергономічність. Застосування при виготовленні ванн акрилу, який є більш пластичним, ніж чавун, дозволяє створити форму, котра чудово пристосована до ліній людського тіла. Це, у свою чергу, забезпечує ідеальне поєднання масажу та релаксації. 2. Комфорт. Акрилова ванна швидко нагрівається до температури води, що в неї наливається. Це дозволяє уникнути неприємних відчуттів, які виникають при зіткненні тіла з холодною поверхнею чавунної ванни.

3. Довговічність. З плином часу емаль на чавунних ваннах жовтіє та тріскається, а акрилові ванни зберігають первісний колір і блиск упродовж усього терміну служби.

4. Відсутність шуму. Акрилові ванни мають добрі звуковбирні властивості при наповненні їх водою. 5. Практичність. Не потребують спеціального догляду. Акрилові ванни мають дуже приємну та блискучу поверхню, що значно полегшує їх миття. Поверхню достатньо протерти вологою губкою з додаванням звичайного рідкого миючого засобу та сполоснути душем.

6. Естетичність. Акрилові ванни мають більш досконалі форми та розміри, що дозволяє "вписати" їх будь-який інтер’єр.

7. Зносостійкість. На відміну від емальованого чавуну, акрил легко реставрується. При дрібних пошкодженнях акрил можна виправити шляхом шліфування та подальшого полірування поверхні до майже ідентичного вигляду. Гарантію якості підтверджено сертифікацією у відповідності з ISO 9001:2000. Усе виробництво здійснюється з максимально дбайливим ставленням до оточуючого середовища у відповідності до стандарту ISO 14001. Окрім акрилових ванн, налагоджено виробництво і поставка піддонів, умивальників, душових боксів, гідромасажних ванн і боксів, боксів для сауни, масажні панелі, СПА басейни. Постійно підвищується споживчі якості та естетичний вигляд санітарних акрилових продуктів.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение