С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

В темпі вальсу або на паркет запрошуються ...

Для створення затишного та естетично комфортного приміщення перш за все слід замислитися щодо покриття підлоги.

На це є великий спектр вибору. І не секрет, що паркетна підлога залишається лідером популярності з поміж різних варіантів покриття.

Унікальні фізичні властивості деревини, її колір, блиск та текстура найповніше розкриваються на паркетній підлозі, яка має значні переваги серед підлог, виконаних з інших матеріалів. Штучний паркет є одним із найпоширеніших видів паркету, що легко поєднує у собі красу і практичність, теплоту та розкіш. А з покриттям його сучасними лаками, паркет буде достатньо довговічним.

Штучний паркет, що представлений на українському ринку виготовлений з твердих порід деревини: дуба, ясеня, бука, клена, горіха, а також екзотичних порід, таких як: мербау, якоба, камбала, дусія, венге та вишні.

Не зважаючи на те, що діапазон різновидів штучного паркету дуже великий, можна виділити його основні три категорії залежно від типу розпилу щодо контуру річних кілець: радіальний, тангенціальний та змішаний. Штучний паркет можна змонтувати на підлозі, використовуючи різні види укладання: традиційні «Ялинка», «Квадрат», «Плетінка». Але найбільш популярним і сучасним є спосіб – «Палуба». За допомогою художнього паркету можна створити малюнки для оформлення інтер’єру будь-якого стилю.

Але слід відмітити, що укладання паркету надто трудомістке і дороге задоволення, тому альтернативою вибору є паркетна дошка, яка настеляється значно швидше, ніж штучний паркет, та і лакове чи масляне покриття нанесено заздалегідь виробником. Нижній та середній шар виготовлені з хвойних порід, а верхній шар з цінних порід, що і відповідає за естетичний вигляд підлоги. Паркетна дошка більша за розмірами ніж паркет, що і пришвидшує її монтаж. Проте дошка, як і штучний паркет, потребує дбайливого догляду.

Раціональне співвідношення твердих порід дерева, стабільна структура, достатньо не складна укладка, довготривалий термін придатності та помірна ціна – дають можливість паркетній дошці займате достойне місце на ринку покриття для підлоги.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение