С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Аристократ доріг

Оригінальність каменю додає контрастності загальній одноманітності сучасної архітектури, додаючи їй тепло і неординарність. Завдяки унікальній природі кожен відтінок кольору і кожна прожилка в камені відрізняються, всі його фрагменти неповторні . Проходячи крізь час, натуральний камінь був і залишається «найстарішим і найсучаснішим» будівельним матеріалом.

Дороги, доріжки, стежки, майданчики — одні з найважливіших планувальних елементів не тільки ландшафтної архітектури, це також і найважливіший елемент розвитку цивілізації. У всі часи правителі держав, імперій надавали підвищену увагу створенню і облаштуванню доріг. Для цього застосовувалися різноманітні матеріали — від деревини до гранітних і мармурових плит. Проте найкращим матеріалом для створення доріг є колота гранітна бруківка. Завдяки своїм унікальним природним властивостям, естетичній досконалості і екологічній безпеці бруківка знаходить широке застосування в будівництві мостів, набережних, доріг. Як природний натуральний матеріал бруківка має ряд незаперечних переваг перед іншими сучасними матеріалами. Бруківка з натурального граніту має більш міцну структуру в порівнянні з іншими матеріалами, її граничний поріг міцності 150-220 МПа. Камінь добре переносить перепади температури і при правильному укладанні служить набагато довше за інші покриття. До того ж, при природному кліматичному нагріві бруківка не розм’якшується і зберігає свої властивості щодо міцності.

Естетичність

Гама кольорів бруківки, може бути найрізноманітнішою: яскраво-червоний (що застосовувався при будівництві на Червоній площі), чорний (відомий як «габбро») , темно-зелений та інші. Насиченість кольору бруківки з часом не втрачається, візерунок на камені ніколи не повторюється, що додає дорожнім покриттям неповторного вигляду. Важливим є той факт, що при ходьбі або прогулянці людина приділяє до 30% своєї уваги не на огляд пейзажу, а на розгляд дороги по якій вона йде. Колота гранітна бруківка в цьому випадку володіє незаперечними естетичними перевагами перед асфальтом і бетонними плитами. Зрозуміло, що значення естетики в облаштуванні доріжок на присадибній ділянці має також важливе значення для людини, адже покриття дороги, тротуару, садової доріжки налаштовує людину до сприйняття ландшафту в цілому.

Екологічність

На відміну від асфальту та інших штучних покриттів, бруківка не виділяє шкідливих летючих речовин, а також не порушує природну потребу зелених насаджень в газо- та водообміні, цей фактор сприятливо позначається на зовнішньому вигляді місцевості і здоров’ї мешканців. Застосування бруківки особливо доцільно при створенні дорожнього полотна вулиць, під якими проходять комунікації, оскільки покриття можна розібрати, провести необхідні роботи і укласти знову.

Економічність

Завдяки міцності і довговічності покриття з бруківки не вимагає частого ремонту і оновлення, а за ціною може сперечатися з багатьма видами покриттів, що пропонуються сьогодні на ринку будматеріалів. Завдяки властивостям граніту і екологічній безпеці, ця продукція, знаходить широке застосування у впорядкуванні територій: будівництві мостів, набережних, доріг, художньому викладенні площ і пішохідних тротуарів, садових доріжок, облаштуванні автомобільних стоянок, в оздобленні будівель. Продукція обробляється на високотехнологічному устаткуванні, що суттєво відображається на її якості. Популярністю користується традиційний для української архітектури оздоблювальний матеріал — гранітна плитка «скала», що надає зовнішньому вигляду будівель та стін монументального та природного вигляду. Яскравим прикладом цього виду оздоблення є наш рідний Хрещатик.

Дороги вимощені з гранітної бруківки завжди називали «королівськими». Відчуйте і себе "аристократом", створивши свій неповторний світ з натурального каменю.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение