С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Секційні ворота

Кожний сучасний проект дому з гаражем, уже не можливо уявити без сучасних воріт.

Раніше при слові «ворота» ми уявляли собі виключно металеве полотно, пофарбоване олійною фарбою. Ці часи вже пройшли. Сучасні автоматичні ворота – запорука успіху, надійність, безпека, зручність і, вибачте за снобізм, – імідж.

Сьогодні найбільш поширений тип воріт це – секційні ворота. Завдяки високим технічним характеристикам і стандартам якості їх популярність в Україні постійно зростає. В активі цього виду воріт – виключно «плюси». Вони довговічні, зовнішньо привабливі, добре зарекомендували себе в експлуатації, чудово «вписуються» у концепцію енергозберігаючих технологій.

Принцип дії устаткування секційних гаражних воріт полягає в наступному: полотно, яке складається із декількох з’єднаних між собою секцій, при відкриванні піднімається по направляючим на роликах вертикально угору, а потім займає горизонтальне положення під стелею. Вагу полотна компенсують пружини – все елегантно і просто!

Вертикальний напрям руху полотна воріт дозволяє відкривати їх навіть при безпосередній близькості автомобіля. Саме тому такі конструкції призначені для гаражів, боксів, станцій технічного обслуговування, промислових і складських будівель і споруд. Наразі створена новітня розробка у галузі утеплених секційних воріт . Розроблена модель здатна вирішити проблему втрати тепла і спростовує традиційну думку, що ворота гаражу не можуть бути такими ж теплими, як стіни будинку. Так что розробляючи проект дому с гаражем можна не боятися, що ворота будуть вашою головною проблемою в тепловтратах.

Окрім цього, нові секційні ворота досягли ще більшої герметичності. Між секціями установлюється полімерна ущільнююча смуга, що утворює термічний міст, який також перешкоджає відтоку тепла із закритого приміщення. Усі моделі секційних воріт повинні задовольняти вимогам безпеки:

– захист від защемлення пальців;

– аварійне розблокування двигуна;

– захист від падіння воріт і механічного стискання.

У випадку зіткнення з перешкодою при закриванні конструкція автоматично починає зворотній хід, а при підйомі – зупиняється. Для провітрювання приміщення ворота можна зупинити і зафіксувати на будь-якій висоті.

Спеціально для естетів та просто життєрадісних! Колір воріт може бути будь-яким: білий, коричневий, зелений, темно-зелений, синій, сріблястий, сірий, чорний. Окрім цього є також можливість створити на поверхні воріт рельєфний малюнок, що нагадує фактуру дерева, де стандартними кольорами є «золотий дуб», «чорний дуб», «старий дуб» і «махогон».

Проект дому з секційними воротами, це правильний вибір, доцільність якого підтверджують декілька причин.

1. Елегантність та міцність. Сталеві сегменти надають додаткову жорсткість виробу.

2. Ворота відповідають вимогам безпеки Євросоюзу.

3. Гаражні та промислові моделі воріт комплектуються роликами, забезпеченими закритими підшипниками у корпусі із зносостійкого пластика.

4. Виходячи із особливостей Північно-Західного регіону, всі деталі воріт виконано із оцинкованої сталі.

5. Легкість та міцність конструкції досягаються застосуванням саморізів при збиранні воріт. Саме тому максимальні розміри воріт можуть досягати у ширину 11 метрів, а у висоту – 7,5 метрів.

6. Ворота оснащено подвійним вертикальним ущільнювачем, який не втрачає своїх якостей при температурі від -40оС до + 60 оС.

7. Головний елемент секційних воріт – торсіонна пружина, оцинкована способом гарячого цинкування, запобігає впливу агресивного середовища та продовжує термін експлуатації.

8. Сформовані у заводських умовах оцинковані забезпечують як мінімум 5-кратний запас міцності.

9. Ексклюзивне оздоблення полотна воріт "під дерево" (на вибір: дуб, "фільонка").

Ворота мають низку незаперечних переваг:

- ширкий асортимент панелей;

- мінімальні (від трьох днів) строки виконання замовлення;

- виготовлення воріт за індивідуальними розмірами з будь яким кроком по висоті та ширині.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение