С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Секційні автоматичні ворота

У давні часи, коли люди втілювали проект дому в життя, завжди існувала проблема його захисту.

Цю проблему вирішили досить просто – будувався паркан, а для в’їзду\виїзду робилися ворота. У випадку небезпеки кремезні вартові налягали на стулки воріт чи на важелі коловороту і зачиняли ворота.

Останніми роками розробляючи проект дому ми відчули, що на нас обрушилася ціла лавина нових товарів, технологій, що вносять в домашнє господарство додатковий комфорт і затишок. Саме до такого устаткування відносяться такі популярні сьогодні секційні ворота і автоматика, що увійшли в наше життя під гаслом: «економія простору та максимум зручності у користуванні при пректуванні дому». Конструкція підтверджує назву – гнучке полотно воріт виконане із поєднаних петлями секцій, що пересуваються по направляючих шинах, які прикріплені до країв отвору. При відкритті воріт секції одна за одною йдуть під перекриття приміщення, розміщуючись в просторі під стелею. Рух полотна воріт у вертикальній площині зручний перш за все тим, що даний варіант не вимагає великого простору і дозволяє відкрити ворота у будь-якій ситуації. Легкий і точний хід полотна забезпечується бічними опорними шарнірами або роликами, а також надійним монтажем направляючих до перекриття.

Саме такий вид воріт надійно «прописався» на промислових підприємствах та на складах. Оцінивши їхню надійність та зручність, поступово почали використовувати такий тип воріт і у котеджному будівництві. Варіанти форм гаражного отвору можуть бути різними – від простого прямокутника до всіляких арок. Різноманітність забарвлення і облицьовування не поступається тому, що використовується в дизайні цільних воріт, а наявність вікон не тільки дає гаражу додаткове освітлення, але й дозволяє досягнути необхідної архітектурної завершеності зовнішнього оформлення будинку. Отже, гаражні ворота утилітарного призначення, виявляється, цілком здатні взяти на себе роль архітектурного елемента будинку.

До недавнього часу всі секційні ворота імпортувалися з Німеччини, Голландії, Польщі або інших країн. Кілька років тому виробництво секційних воріт було освоєно і вітчизняними компаніями. Вони гарантують високу якість кінцевого продукту при оптимальних цінах. Потенційні покупці воріт можуть розраховувати на швидке і якісне виконання практично будь-якого, навіть самого ексклюзивного замовлення. Так, нові панелі мають поліпшену конфігурацію контуру сталевої оболонки. «Сендвич-панелі», з яких зроблені секційні ворота, є тришаровою конструкцією (сталь – пінополіуретан – сталь) завтовшки 45 мм. По всьому контуру розташовуються високоякісні ущільнювачі, які забезпечують герметичність. Спеціальне ущільнення, встановлене по нижній кромці воріт, компенсує нерівності підлоги. Лицьовий і внутрішній сталеві листи скріпляють в замок вгорі і внизу панелі, що істотно підвищує міцність воріт до ударних навантажень і виключає можливість розшарування. Нова конфігурація сталевої оболонки панелі дозволяє використовувати однакові типорозміри саморізів при кріпленні петель і робить їх кріплення ще більш міцним. Ресурс воріт розрахований на 25 тисяч циклів відкриття/закриття.

Залежно від конструкції секційні ворота можуть бути оснащені стельовим або вальним електроприводом. Верхня секція воріт з’єднується з редуктором електроприводу за допомогою тяги важеля і приводного елементу: зубчатого ременя, троса або ланцюга. Практично всі сучасні електроприводи (в усякому разі провідних виробників) мають невелику потужність – не більше 450 Вт, що робить їх достатньо економічними.

Управління секційними гаражними воротами може здійснюватися як за допомогою електроприводу, так і вручну (необхідні для цього механізми входять в стандартну комплектацію секційних воріт). Звичайно, передбачається комбіноване управління електроприводом, що враховує два незалежних способи управління: за допомогою кнопкового вимикача (який встановлюється усередині гаража), або від пульта дистанційного керування, радіус дії якого сягає 50 м. Такий пульт дозволяє відкрити ворота, ще тільки під’їжджаючи до них, і позбавляє від необхідності робити зупинку при в’їзді в гараж.

Основні привілеї секційних воріт при проекті дому, це:

• висока компактна конструкція – не вимагає великого простору для відкриття і закриття воріт;

• велика механічна міцність матеріалів і конструкції, що забезпечує захист від злому і несанкціонованого проникнення всередину гаража;

• добра тепло- і шумоізоляція сандвіч - панелей; ці параметри забезпечуються завдяки наявності самої широкої серед представлених в Україні 45-мілімітрової панелі;

• можливість використовування воріт в отворах різної форми;

• достатньо широкий вибір дизайну зовнішньої і внутрішньої поверхні полотна;

• простота монтажу в секційні ворота хвірток і вікон;

• легкість у користуванні та управлінні;

• безпечність - в конструкцію воріт закладено захист від защемлення пальців, зацепів, порізів, неконтрольованого падіння полотна;

• за своїми функціональними можливостями та зовнішньому вигляду не поступаються кращим західним зразкам.

Таким чином, краще комплексно підходити до безпеки свого будинку і проект дому розробляти разом з вибраним типом воріт, щоб одразу в проекті закласти всі закладні деталі, для їх улаштування.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение