С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Гідроізоляцiя і ремонт без проблем

В наш час часто зустрічаються фатальні результати неправильного підбору гідроізоляційних матеріалів при будівництві.

Багаторічний досвід показує, що гідроізоляція з двох шарів руберойду на бітумній мастиці, або застосування мастики для підземних частин будинків, на терасах і балконах, а також санвузлах часто не виконує своїх властивостей і в результаті необхідні дорогі й трудомісткі ремонти. Багато вже готових проектів будинків вимагають коригувань і уточнень влаштування гідроізоляції. Таких проблем можна завчасно позбутися, застосовуючи системні рішення і матеріали.

За роки діяльності було налагоджено випуск сучасних гідроізоляційних матеріалів, опрацьовано новітні технології виконання робіт, розроблено комплексний метод поверхнево-проникаючого ущільнення бетону.

Проникаюча здатність та особливість ущільнення стабільних тріщин до 0,5 мм підтверджено фахівцями ІТВ (Інститут техніки будівельної), а ефективність діючих ущільнюючих складників перевірено на тисячах об’єктів протягом останніх двадцяти років. Компанії дають безтермінову гарантію на проникаюче ущільнення капілярів бетону. Після нанесення покриття відбувається самостійне ущільнення дефектів структури бетону, які можуть виникнути пізніше. Дія самостійного ущільнення також застосовується в спеціальних розчинах та швидков’яжучих цементах , які дякуючи цим властивостям мають перевагу над звичайними водонепроникними розчинами .Саме таке явище неодноразово спостерігалося на бетонних резервуарах води. Треба зазначити, що ці матеріали відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам, які висуваються щодо проведення гідроізоляційних робіт. Це стосується навіть матеріалів, які застосовуються з внутрішньої сторони резервуарів питної води. Пропонована технологія дозволяє виконувати гідроізоляцію та ремонт як на етапі будівництва, так і під час експлуатації об’єктів.

Влаштування гідроізоляції можна виконати як ззовні будівлі, так і зсередини, тобто без її відкопування або відслоювання.

Властивості матеріалу та виконання робіт.

До складу цементного покриття входить декілька хімічних субстанцій, які при наявності вологи вникають осмотично в товщу бетону з великою силою. Там реагують з мінералами цементу і ущільнюють капіляри бетону, підвищуючи водонепроникність та морозостійкість бетону, при цьому в значній мірі зберігаючи паропроникність. Кристалічна решітка, що виникла в порах, збільшує міцність на стискання підповерхневого шару.

Одночасне поєднання декількох механізмів проникання надає матеріалові надзвичайні властивості, зокрема, допускаються перерви в покритті до 5 см.

До складу мінеральних матеріалів не входять похідні нафтопродуктів.

Покриття з них не старіють і не втрачають щільності при постійному тиску води, не відстають від стіни, не потрібно додаткових бетонних дотискаючих шарів, не вразливі на світло і не піддаються біологічній деградації під впливом вологи на відміну від бітумних мастик і рубероїдів.

Мінеральне покриття можна наносити малярською технікою, методом посипання свіжого бетону з послідуючим затиранням і методом посипки перед бетонуванням фундаментної плити. Навіть коли покриття буде пошкоджене або з часом стерте, проникаюче ущільнення й далі буде зберігати гідроізоляційні властивості. Крім мінеральних матеріалів проникаючої дії пропонуються еластичні полімерні матеріали для ущільнення деформаційних швів та тріщин.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение