С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Лаки, фарби, покриття на всі випадки життя

Професійні консультації спеціалістів

Фарби для інтер’єрів

Застосовуються для оштукатурених, поклеєних шпалерами, бетонних, зашпальованих, дерев’яних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних поверхонь, ДВП і ДСП. Особливо стійкі до частого миття, сильних миючих і дизінфекуючих засобів, розчинників, хімікатів.

Фарби для мінеральних фасадів

Застосовуються для зовнішнього пофарбування бетонних, кам’яних, оштукатурених поверхонь, мінерально-волокнистих плит, цементно-вапняної штукатурки, силікатної цегли. Використовуються навіть для пофарбування водонапірних башт і підземних переходів. Атмосферостійкі в промисловому і морському середовищі.

Фарби для дерев’яних фасадів

Застосовуються для внутрішнього і зовнішнього захисту дерев’яних поверхонь. Захищають від атмосферного навантаження, сповільнюють вплив вологи, УФ-випромінювання, грибків, гниття, плісняви і синяви.

Фарби для підлог

Застосовуються для бетонних, мінеральних, оштукатурених, цегляних поверхонь, дерева, ДСП, грунтованого металу. Можуть використовуватися для поверхонь, які зазнають помірний механічний і хімічний вплив в житлових, торгових і складських приміщеннях.

Фарби для меблів

Застосовуються для внутрішніх дерев’яних поверхонь, ДВП, ДСП. Мають хорошу адгезію до скла, кахеля, скловолокна, пластика, алюмінія, оцинкових стальних листів, алкідних та каталітних фарб. Використовуються для захисту шляпок цвяхів та усунення плямистості на ДСП.

Лаки для стін і стель

Застосовується для лакування панельних стін і стель із деревини, а також захисного лакування бетонних, цегляних поверхонь, ДВП, ДСП. Захищають від впливу УФ-пливу. Утворюють водо- і грязевідштовхувальну плівку.

Лаки для підлог

Застосовуються для дощатих, паркетних, бетонних та інших підлог. Окремі лаки використовуються на поверхнях, які піддаються сильному зношуванню.

Лаки для меблів

Застосовуються для внутрішніх та зовнішніх робіт. Окремі лаки використовуються для ізоляції сучків та смоли на поверхнях хвойних порід дерева. Утворюють світло- та зносостійкий шар, стійкий до впливу води, жиру та побутових хімікатів. Лаками можна надавати різноманітні відтінки.

Лаки універсальні

Застосовуються для дерев’яних та металевих поверхонь, ДСП, ДВП всередині і зовні поверхонь. Мають хорошу зносостійкість, захищають від впливу УФ-випромінювання.

Шпаклівки

Застосовуються для вирівнювання нерівностей н дерев’яних, металевих, бетонних, оштукатурених, гіпсових поверхонь, ДВП, ДСП. Використовуються під пофарбування латексними, алкідними, масляними, каталітними фарбами в сухих та вологих приміщеннях.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение