С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Садові центри

Хто із нас маючи на руках проект дому не мріяв про життя в ідеальному, досконалому світі?

Де не було б ні хвороб, ні смерті, ні важкої нудної роботи, ні бідності?

Уявлення про таке щасливе життя втілилось в прадавньому міфі про сади Едему. Адже про благотворний вплив рослин на людину як на емоційному, так і на фізіологічному рівнях відомо вже давно. А відтак, кожне нове досягнення в області садівництва стає віддзеркаленням бажання знайти щастя в гармонії з природою та є певним кроком вперед до здійснення споконвічних мрій людства про будівництво свого проекту дома та чудовий ландшафтний дизайн навкруги його.

Мовою квітів спілкуються зі своїми клієнтами садові центри. Широкий спектр послуг (оптовий та роздрібний продаж квітів, кімнатні рослини у горщиках, створення букетів і композицій, оформлення інтер’єрів, аксесуари, супутні товари, доставка) та оптимальне співвідношення ціни і якості знаходять широке коло замовників і постійних клієнтів.

Основні напрямки діяльності спроможні задовольнити і несподівані побажання звичайних садівників-аматорів, і — найвибагливіші потреби досвідчених професіоналів, адже серед їх клієнтів є архітектори проекту дома, ландшафтні дизайнери, будівельні організації.

Різноманітний спектр послуг, які надають садові центри, включають також консультації щодо оптимального вибору рослин у залежності від умов навколишнього середовища, рекомендації щодо догляду за ними та лікування, поради стосовно композиції і кольорової гами.

Садові центри пропонують власникам будівель і тим, хто ще тільки планує втілити в життя свій проект дому:

– продаж елітного садивного матеріалу для відкритого ґрунту (хвойні, декоративно-листяні, квітучі дерева і кущі);

– колекції багаторічних та однорічних квітів власного виробництва від провідних закордонних селекціонерів;

– рослини у горщиках;

– супутні матеріали (ґрунти, розсада, кераміка);

– ландшафтне проектування, створення зимових садів;

– комплексне озеленення та благоустрій (газони, квітники, альпійські гірки, живоплоти, водойми).

Варто відзначити кількість і якість саме садивного матеріалу. Коли потрапляєш на територію садового центру, здається, що опинився в Едемі. Перелік рослин, представлених фірмами, охоплює понад 1000 найменувань. Окрасою центрів сміливо можна назвати екзотичні рослини, серед яких зустрічаються рододендрони, ексклюзивні колекції японських кленів, магнолій, орхідей, деревовидних півоній тощо.

Звертають на себе увагу і дорослі рослини по 2-3 метри заввишки, віком 25-30 років – призначені для реалізації великих ландшафтних концепцій після будівництва проекту дома . Серед них: ялини, кедри плакучі, декоративні яблуні, сакури та інші. Всі ці рослини знаходяться в контейнерах та є прикопаними, що дозволяє продовжити сезон їх посадки і на літні місяці. Імпортуються рослини або із Голландії – країни, що відома як світовий аукціон і куди «приходять» рослини від країн-постачальників: Бельгії, Італії та інших, або ж – із Німеччини, від прямих виробників.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение