С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Натуральні камені

Натуральні граніти є довговічними, зносостійкими, невибагливі до перепадів температур і вологості матеріалами, які використовуються при будівництві і обробці проекту дома.

Широка гамма відтінків дає можливість вирішувати безліч композиційних завдань.

Вже не одне тисячоліття природний камінь з успіхом застосовується при проектуванні та подальшому будівництві проекту дома та в області дизайну інтер’єрів. Архітектори та будівельники віддають перевагу цьому незрівнянному матеріалу довговічності й неповторності.

Використання натурального каменя в проекті дому - це ще і питання престижу.

У першу чергу, цей матеріал вибирають ті, хто прагне підкреслити демократичність і показовість свого будинку, квартири або офісу. Ні кераміка, ні інші матеріали за своїми естетичними можливостями не здатні зрівнятися з каменем в створенні справді неповторного і респектабельного дизайну. Звичайно, матеріал такого рівня просто не може бути дешевим, але його недоступність неабияк перебільшена.

Облицьований гранітом цокольний поверх проекту дома не потребує ніякого особливого обслуговування протягом багатьох років, не кажучи вже про такі архітектурні елементи як: балясина, поручні, тумби, пілястри, вази, підвіконня.

Граніт та мармур використовується не тільки для облицювання стін і фасадів, оформлення цоколя і парадних сходів проекту дома . Сьогодні, як і декілька століть тому, він з успіхом застосовується для внутрішнього оформлення житла, а саме для облицювання камінів, мозаїчної підлоги, фрагментів стін великої площі. Декоративні панно, скульптура, рами для дзеркал і колони, одягнені у камінь, знову входять в моду. Крім того, на піці популярності нині кам’яні підвіконня і стільниці для кухні та ванних кімнат.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение