С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Тротуарна плитка

З давніх-давен люди використовували натуральний камінь для брукування доріг.

Проте, граніт, базальт, доломіт та інші натуральні матеріали є досить дорогими, складними в укладанні, та й їхні ресурси у природі не безкінечні. Внаслідок динамічного росту науково-технічного прогресу з’явилася міцна, зносостійка, штучна тротуарна плитка, котра імітує натуральні матеріали. Чіткі форми та стандартні розміри тротуарної плитки значно спростили процес її укладання, а різноманітність конфігурацій та відтінків дала можливість створювати покриття з унікальними рисунками.

Досить широким є і діапазон її застосування: опорядження пішохідних площ і котеджних доріжок, дачних і садових ділянок, територій пансіонатів і будинків відпочинку. Тротуарна плитка створює комфорт і надає території ошатний і завершений вигляд. До переконливих переваг фігурних елементів мостіння також можна віднести такі якості, як: економічність, екологічність, привабливий естетичний вигляд, відсутність калюж, температурну та хімічну стійкість.

Фірми пропонують Вашій увазі високоякісну тротуарну плитку, виготовлену різними способами. Ми розглянемо два: вібролиттям і вібропресуванням. При застосуванні вібролиття використовуються пластичні суміші, які містять у собі цемент, воду, заповнювачі і добавки, які заливаються у віброформи. Спосіб вібропресування допускає застосування твердих сумішей цементу, заповнювачів і добавок з досить низьким вмістом води. Обидва методи дають відмінний кінцевий результат. Виробничий процес виготовлення плитки здійснюється за допомогою висококваліфікованих спеціалістів, новітнього високотехнологічного обладнання, пропарювальних камер і полімерних добавок.

Бажано, щоб характерною особливістю тротуарної плитки була її одношаровість. Тобто, дія забарвлюючого пігменту поширюється на всю плитку. Для порівняння: недоліком двошарової плитки (де верхній пігментований шар складає 3-4 мм) є те, що з часом цей шар стирається і проступає непривабливий сірий колір. Завдяки використанню лише якісної та відбірної сировини, перевірених часом технологій виробництва, компанії виготовляють відмінний облицьовувальний штучний камінь, що має найкращі характеристики якості, надійності, міцності та довговічності. Ці матеріали не вигорають на сонці, стійкі до агресивного впливу атмосфери та водного середовища. Вироби, виготовлені за цією технологією, мають високі міцнісні характеристики при стисканні, розтягу, згині, стиранні, впливі перепаду температур і вологості. Продукція відрізняється відмінними експлуатаційними якостями, високою морозостійкістю та довговічністю. Велика кольорова гама дозволяє вибрати плитку для гармонійного поєднання у будь-якому інтер’єрі або дизайні ландшафту.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение