С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Вельможна фортеця для справжніх аристократів

Натуральний камінь – найдавніший природний матеріал, що слугує людству з часів кам’яного віку і до сьогодення. Світ мало змінився з часів кам’яних замків і шляхетних лицарів. Відважні завойовники стали великосвітськими вельможами, а згодом з’явились технології, що зробили природний камінь витвором мистецтва.

Камінь і тепер в пошані завдяки його красі, неповторності фактури та малюнку, якими нагородила його природа, а також – міцності, зносостійкості й, звичайно ж, довговічності. Все це дозволяє, використовуючи новітні технології оброблення, створювати справжні шедеври та втілювати у життя будь-які вишукані фантазії людства.

На сьогоднішній день спектр використання натурального каменю досить широкий. Для зовнішнього оформлення фасадів та вхідних груп ви не знайдете нічого кращого, ніж граніт та лабрадорит. Ці найбільш тверді породи найменш уразливі до фізичних та хімічних пошкоджень, а завдяки вишуканій красі і майстерній обробці каменю будівлі виглядають справді пам’ятками архітектури.

Не менш ефективним є застосування каменю і для внутрішнього оздоблення. Мармур найбільш придатний для оздоблення приміщень. Це м’який теплий матеріал, дещо уразливий до плям, але цю його ваду досить легко вирішити кристалізацією виробу. Мармур – це скульптури і фонтани, витончена інкрустація з каменю на підлогах залів і холів, а також технологічне нововведення – декоративні мармурові плити як опалювальний елемент. А такі деталі, як підвіконня, колони, перила, столешні лише підкреслюють завершеність інтер’єру.

Онікс – єдиний камінь, унікальність якого полягає у його прозорості. Використовується даний матеріал в основному для оздоблення ванних кімнат та декоративних елементів інтер’єру з використанням підсвічування для передачі всієї краси каменю.

А в ландшафтному будівництві натуральний камінь просто не замінний. Будь-який сад може прикрасити декоративний водоспад, оздоблений піщаником, або мармуровий фонтан, альпійська гірка, статуя або садовий камін з граніту. Натуральний камінь не просто красивий обробний матеріал – він поєднує в собі елегантність і вічність, розкіш і затишок. Міцний, надійний, стійкий до спеки і холоду, камінь завжди буде вічним супутником людини, прикрашаючи її житло.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение