С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Що? Де? Чому?

Під час проектування дому і будівництва сучасного будинку для великої сім’ї, елегантного особняка для відпочинку чи затишного готелю виникає питання про те, який матеріал потрібно вибрати для облицювання. Адже дуже важливо, щоб матеріал виконував як технічну функцію, захищаючи від впливу навколишнього середовища, так і естетичну, – задовольняючи вимоги сучасного дизайну.

Із найпопулярніших пропонованих облицювальних матеріалів керамограніт має ряд переваг. Він легко укладається, не вимагає особливого догляду, дуже міцний, тому довговічний.

Один із видів керамограніту, що пропонується споживачеві – є глазурований керамограніт. Його отримують шляхом покриття плитки шаром скла. Таке покриття надає матеріалу підвищеної твердості й непроникності. Але «глазурований» не означає, що уклавши на підлогу керамограніт він буде ковзким. Навпаки, глазурована продукція має відмінні показники проти ковзання, про що свідчать відповідні сертифікати.

Глазурована продукція рекомендована для оформлення приміщень як загального користування: фешенебельних торгових центрів, галерей, розважальних та спортивних центрів, ресторанів, готелів, так і приватних житлових апартаментів. Весь набір продукції підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт та має високий показник РЕІ.

Вся родзинка – у властивостях!

Чим же керамограніт відрізняється від інших видів керамічної плитки?

Керамограніт за своєю структурою відрізняється від керамічної плитки високою щільністю. Це означає, що він абсолютно водонепроникний і має високі механічні властивості. Його можна укладати на вулиці перед будинком (морозостійкий і водонепроникний), у передпокої та вітальні (не турбуючись про стирання малюнка), ванній (не ковзкий і водонепроникний), кухні (не боїться високих температур).

Міцність один з основних показників якості керамограніту і пояснюється його украй низькою пористістю. Використовувана технологія пресування і випалення дозволяє додати матеріалу прекрасні властивості стійкості. Дана властивість також забезпечує стійкість матеріалу до впливу різноманітних хімічних елементів, таких як концентровані кислоти та луги.

Водопоглинання. Низька пористість, практично не абсорбує вологу. Для глазурованого керамограніту цей показник складає 0,1%, що дозволяє використовувати його в приміщеннях з високою вологістю.

Морозостійкість. Керамограніт має дуже низький показник водопоглинання, що забезпечує високу морозостійкість матеріалу. Це дозволяє використовувати даний тип покриття для зовнішнього облицювання будівель у будь-яких кліматичних зонах.

Оригінальні доповнення

Новою тенденцією є застосування декоративних елементів при укладанні плитки на підлогу та стіни. У наш час важко знайти приміщення, в якому не було б елементів декору. Котеджі та квартири, офіси і службові кабінети, ресторани, кафе, бари, концертні зали і клуби, спортивні споруди – далеко не повний перелік приміщень, де можна застосовувати елементи декоративної плитки. Саме декорування допомагає додати будь-якому приміщенню свою неповторність.

Оскільки керамограніт це матеріал з украй низькою пористістю, для його укладання слід використовувати спеціальний клей із синтетичними добавками, рекомендованими виробником для укладання керамограніту. Це клейовий розчин на цементній основі з високою силою прилягання, з повною відсутністю зсуву на вертикальних поверхнях. Клей призначений для керамограніту та керамічної плитки, має широкі межі застосування і ідеально підходить для укладання керамограніту як зовні, так і усередині приміщення, на традиційну основу – штукатурку, цементну стяжку, гіпсову чи ангідридову поверхню, після попередньої обробки ґрунтовкою; блокові стіни, підлоги з підігрівом, пофарбовані поверхні усередині приміщень.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение