С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Система профілей Internova

На початку 90-х років на хімічному комбінаті у м. Новаки, у той час —п’ятому за потужністю підприємстві Чехословаччини, було прийняте рішення про створення виробництва профілів для металопластикових вікон.

Проведені у інститутах Праги та Братислави дослідження дозволили вибрати найновішу на той час розробку австрійської фірми GREINER — систему Intertec. У 1992 році Новацькі Хімічні Заводи вийшли на ринок Європи зі своєю торговою маркою Intertec-s, яка у подальшому була перейменована у Internova.

Система Internova одразу завоювала провідні позиції в Словаччині, стала популярною у Чехії, почала продаватися на перенасичених ринках Німеччини, Австрії, Голландії. Вже 11 років тому перші вікна системи Internova з’явилися в Україні. Сьогодні в нашій країні працює більш ніж 80 підприємств, що виробляють вікна системи Internova у всіх великих містах.

Система Internova технічні та експлуатаційні особливості

При розробці профілів цієї системи було передбачено можливість застосування вікон у країнах з холодним кліматом. У системі Internova не два, а три (!) контури ущільнення. Середній контур утворюється за допомогою спеціального ущільнення з м’якого чорного або сірого ПВХ, коекструдованого з твердим білим ПВХ в процесі виготовлення профілю стулки. При зачиненні вікна це ущільнення примикає до спеціального пластикового «зуба» заввишки 17 мм, що знаходиться на рамі. У результаті по всьому периметру вікна утворюються дві ізольовані одна від іншої камери. Зовнішня «волога» (або «холодна») камера призначена для відводу води і конденсату. У внутрішній «сухій» (або «теплій») знаходяться механізми відчинення вікна, фурнітура та елементи кріплення. У кліматичних умовах України це значно подовжує довговічність цих елементів.Компанія GREINER розробляла свою віконну систему для застосування у високогірних районах Альп, тому вона відмінно протидіє як сильним морозам, так і інтенсивному сонячному випромінюванню, як ураганним вітрам, так і косим дощам. Не випадково в Україні за вікнами системи Internova закріпилась торгова марка «Альпійське вікно».

Унікальність системи Internova в тому, що середній контур ущільнення і «зуб» рами не просто поділяють притвор на дві камери, але й самі є порожнистими. Таким чином, у притворі утворюються фактично три камери, що значно підвищує приведений опір теплопередачі незаскленої частини вікна (Rnp = 0,65 м2 °С/Вт) і запобігає випаденню конденсату на внутрішній поверхні вікон.

Принципи будівельної акустики зазначають, що одним з основних шляхів проникнення вуличного шуму у приміщення є притвори вікон. У цьому сенсі система Internova також вигідно відрізняється від інших за рахунок трьох контурів ущільнення і трьох камер у притворі.

Екологія по-європейські Одним з важливіших технологічних нововведень систем INTERNOVA у 2005 році став перехід на безсвинцове виробництво профілів. З початку 2006 року усі системи INTERNOVA у відповідності до європейських екологічних стандартів будуть вироблятися лише зі стабілізаторами на основі Ca-Zn. Дана технологія ініційована європейськими країнами, що прагнуть зробити виробництво та експлуатацію профілів безпечними для природи та людини. Крім того, стабілізація профілів кальцієм-цинком дозволяє покращити їх технічні та експлуатаційні характеристики і досягти більш довгого збереження первинного глянцю. Екологічно витримане профільне виробництво не лише сприяє підвищенню якості систем, але й дозволяє підприємству-виробнику зайняти гідне місце у ряду компаній, що виробляють продукцію європейського рівню у співвідношенні з жорсткими нормами ЄС.

Основи конкурентоспроможності Наявність власної сировини, порівняно дешева робоча сила у Словаччині та близьке розташування з Україною обумовлює помірну ціну на профіль високої якості.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение