С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Weiss Profil — якість за розумні кошти

ТОВ «Центр нових технологій» тел.: (044) 492-9864, 524-4753, 492-98-68

Ринок вікон в Україні — це, безумовно, галузь, що інтенсивно нарощує оберти, засвоює новітні технології та матеріали, але у неменшому ступені — це полігон для випробування на життєздатність. Конкуренція не дозволяє розслабитися навіть компаніям, що багато років просувають популярні марки. Тому прийняти рішення вивести на вітчизняний ринок новий бренд можна лише за умови абсолютної впевненості у його перспективності та конкурентоспроможності.

Засновуватися така впевненість може на декількох передумовах — якісних, експлуатаційних та цінових перевагах новинки перед аналогічною продукцією, що присутня на ринку. Саме на цих «трьох китах» базується конкурентоспроможність нового профіля під маркою Weiss Profil, що просуває на ринок України компанія ТОВ «Центр нових технологій», м. Київ.

Weiss Profil виробляють на підприємстві у Болгарії (м. Софія), що створює суттєві переваги для переробников. Виробництво, облаштоване сучасним обладнанням та випробувальною лабораторією, забезпечує не лише високий рівень якості профіля, але й низьку собівартість. А географічна близкість Болгарії та України дозволяє швидко й недорого постачати профіль у нашу країну. Відповідно, кінцева вартість профіля для українських переробників відчутно нижче за ціну навіть турецьких (або китайських) профілів. Підкреслимо, що невисоку ціну обумовлено завдяки об’єктивним факторам, а не за рахунок економії на якості.

Weiss Profil — технічні особливості новинки

Новий профіль оптимальний для застосування у масовому будівництві, тому що має високі технічні та експлуатаційні властивості, недорогий та зручний у обробці. Використання Weiss Profil при виготовленні вікон різних конструкцій для будівель житлового та громадського призначення дозволяє вийти на новий рівень будівництва, коли економічні інтереси забудовників та експлуатаційні вимоги майбутніх користувачів нарешті дійдуть згоди.

Профіль має дві модифікації: 3- и 4-камерну. Обидва профілі взаємозамінні: наприклад, можна використовувати різні сполучення 3- и 4-камерних профілів для досягнення оптимального результата. Обидва типи профіля обробляються однаковим інструментом.

Однією з важливих характеристик нового профіля є те, що для забезпечення найкращих показників з теплоізоляції у Weiss Profil є можливість вставити додатковий середній контур ущільнення.

Weiss Profil має сертифікат відповідності України UA 1.111.71984-04.

Профіль Weiss Profil розроблено австрійською фірмою «Технопласт» на замовлення компанії Weiss Profil GmbH (Німеччина). Рецептуру та геометрію профіля продумано з урахуванням новітніх досягнень науки, тому удосконалена формула ПВХ дозволяє використовувати вікна з Weiss Profil у кліматичних умовах середньої полоси з її перепадами температури та інтенсивними погодними навантаженнями. При створенні Weiss Profil було враховано усі розповсюджені нарікання на технічні та експлуатаційні властивості різних марок профілів.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение