С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Комбіновані вікна та двері

Як у світі моди, так і в світі проекта дома, будівництва його та ремонту є речі, які є еталоном краси й елегантності.

Саме мода примушує нас рухатися вперед, в пошуках нових форм, кольорів та їхніх комбінацій. Вона наповнює наше багатогранне життя і просочується у всі її аспекти, навіть такі, як будівництво і ремонт. Що ж підійде конкретно Вашому будинку, що зараз модно? Адже треба серйозно замислитися над тим, якими «очима» дивитиметься на світ Ваш будинок.

Пример Альтов

Цього сезону компанії пропонують Вам наступні види комбінованих світлопрозорих конструкцій: – Дерево-алюмінієві вікна; – Дерево-пластикові вікна; – Дерево-бронзові вікна.

У комбінаціях з переліченим екстер’єрним матеріалом (алюміній, пластик, бронза) можуть виступати такі породи деревини як: – Сибірська модрина; – Червоне дерево; – Евкаліпт; – Сосна; – Дуб. Деревина може бути забарвлена практично в будь-який колір або вкрита лаком.

Що ж вибрати?

Дерево-алюміній є хорошим вибором з погляду стилю і дизайну для заміського будинку або ж квартири з виглядом на кручі Дніпра, куполи Софії Київської або Києво-Печерської Лаври. Такий надійний матеріал, як алюміній стане Вам надійним захистом і гарантією довговічності конструкцій в умовах мегаполісу. А деревина створить затишок і комфорт. Ви подумки перенесетеся на лоно природи з її красою і чистотою, яких так бракує в умовах замкнутого простору міського житла.

Та якщо Ваш будинок розташований у лісі або на березі тихої річки, де вранці чутно спів птахів і тихе шелестіння річкової хвилі, то не варто відмежовувати себе від природи встановленням пластикових конструкцій. Ми рекомендуємо Вам встановити чудову комбіновану конструкцію – дерево, захищене із зовнішнього боку пластиком. Зсередини дерево створює атмосферу тепла і затишку, а пластик зовні надійно захищає деревину від перепадів температури і вологості, зберігаючи Ваше вікно на довгі роки.

Дерево-бронза. Відмінне поєднання старовини та сучасності, вдалий підхід до розробки форм конструкцій. Вражає багатство старовинної бронзи, яка відмінно виглядає в екстер’єрі котеджів виконаних в стилі замкових споруд. Створюється враження, що будинок, побудований в наші дні, зберігся з часів середньовіччя. Надійність і якість вживаного матеріалу не залишає ніяких сумнівів. Одним словом, творіння «від кутюр». Дизайн Вашого будинку це така ж відповідальна справа, як і дизайн Вашого одягу. Узяли не той матеріал, використовували нитки низької якості, погані ґудзики, блискавки і все, річ, яка повинна була принести Вам радість, яка так чудово виглядала на ескізі, перетворилася на ніщо. Ми впевнені, що Ви, звичайно ж, зовсім не цього бажаєте своєму будинку. Так нехай же він «дивиться» на світ тими «очима», які для нього вибере його дбайливий і мудрий господар, що чудово володіє інформацією, знаючись на тенденціях у світі моди своєї фортеці.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение