С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Якість та екологічність натурального матеріалу

Легка в роботі, мідь дозволяє надійно змонтувати покрівлю будь-якої складності. Для дахів з невеликим кутом нахилу (3-120) мідь є єдиним довговічним і надійним матеріалом.

Мідна покрівля може прослужити досить довгий проміжок часу – від 100 до 150 років. А за умови використання міді, яка відповідає спеціальним європейським стандартам EN 1172, виготовленої за безкисневим методом DHP, строк експлуатації складає 250-300 років.

Довговічність даху з міді обумовлена процесом її окислення. Мідь має унікальну властивість – покриватися захисною плівкою – патиною, яка практично виключає подальший контакт міді з оточуючим середовищем та немов «огортає» покрівельний матеріал непроникним бар’єром. Упродовж усього строку служби мідна покрівля не потребує догляду та фарбування. Цей матеріал з часом самостійно буде змінювати свій колір: спочатку мідь має золотистий блиск, згодом з’являється характерний бронзовий полиск, а потім, через 20-25 років – бірюзово-смарагдовий. Все це свідчить про утворення на її поверхні патини, яка успішно захищає мідь від впливу агресивного оточуючого середовища та корозії.

Вибір мідної покрівлі досить різноманітний – її можна укладати як вузькими довгими листами, так і дрібними фрагментами. На ринку присутня велика кількість фігурної мідної покрівлі: це – прямокутні листи, ромбики тощо. Мідну покрівлю можна покривати і ручним способом, і за допомогою спеціальних фальцювальних машин.

Враховуючи довгий строк служби мідної покрівлі, а також відсутність необхідності її обслуговування, варто відзначити економію засобів, як на покрівельному матеріалі, так і на монтажних та ремонтних роботах. Мідна покрівля не іржавіє, не осипається, вона є нейтральною до оточуючого середовища, метал абсолютно нешкідливий для здоров’я.

Щоб придбати якісну мідь слід працювати лише з перевіреними компаніями, що спеціалізуються на її постачанні. Виробляються з міді не лише покрівельні матеріали, але й водостічні та громовідвідні системи, а також допоміжні покрівельні матеріали для укладання керамічної та глиняної черепиці. Ви маєте можливість замовити спеціальні типи мідної покрівлі: «куприла», «луска» та «шашечка». Мідна покрівля прикрасить об’єкти як житлової (вілли, особняки, котеджі), так і культової (церкви, каплички) архітектури.

Під час улаштування покрівлі необхідно враховувати важливу деталь: термін експлуатації допоміжного матеріалу повинен бути у два-три рази довше, ніж основного. Вартість допоміжних матеріалів покрівлі досягає 6-10% вартості основного покрівельного матеріалу, але спроба зекономити на них може призвести до необхідності ремонту, який буде значно дорожчий, ніж ціна якісних аксесуарів.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение