С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Вибір для професіоналів

Нині виробнича компанія «Поліпласт» випускає широкий асортимент сумішей для облаштування, оздоблення, монтажу як в цивільному, так і у промисловому будівництві. Особливо варто відзначити жорсткий технічний контроль щодо якості продукції, який стосується усіх стадій виробництва, починаючи від сировини та закінчуючи вихідним контролем готової продукції.

Огляд продукції розпочнемо з найпоширенішої категорії. Це розчини, які застосовують для кріплення оздоблювальних та теплоізоляційних матеріалів (так звані «клеї» або «клейові розчини»).

ПП-010 — для кріплення керамічної плитки та інших оздоблювальних матеріалів на основи з низьким водопоглинанням, стійкі до деформації (бетонна, цементна, тощо). Міцність на стиск н/м 10 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 1,0 МПа; адгезія н/м 0,3 МПа; витрати — 2,5–5,0 кг/м2.

ПП-011 — для кріплення керамічної плитки та інших оздоблювальних матеріалів на гідрофільні основи, стійкі до деформації (бетонна, цементна, цегляна тощо). Порівняно з ПП-010 має довший термін коректування та покращенні фізико-механічні характеристики. Міцність на стиск н/м 10 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 1,5 МПа; адгезія н/м 0,5 МПа; витрати — 2,0–4,2 кг/м2.

ПП-012 — клей з підвищеною адгезією для кріплення керамічної плитки, плитки «грес», мозаїки, керамічного профільного каменю, інших оздоблювальних матеріалів на основи, стійкі до деформації (бетонна, цементна, цегляна, гіпсокартон тощо), а також для складних основ. Міцність на стиск н/м 15 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 2,0 МПа; адгезія н/м 1,0 МПа; витрати — 2,0–4,2 кг/м2.

ПП-014 — універсальний клей для кріплення та шпаклювання плит теплоізоляційних матеріалів (мін. вата, пінополістирол тощо), керамічної плитки, плитки «грес», мозаїки, керамічного профільного каменю, інших оздоблювальних матеріалів на основи, стійкі до деформації (бетонна, цементна, цегляна, гіпсокартон тощо), а також для складних основ. Міцність на стиск н/м 15 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 2,5 МПа; адгезія н/м 1,0 МПа; витрати для плитки — 2,0–4,2 кг/м2, для теплоізоляційних плит — 10–14 кг/м2.

ПП-016 — клей білого кольору для мозаїки, мармуру, скляної та склокерамічної плитки, керамічної плитки, плитки «грес», керамічного профільного каменю, інших оздоблювальних матеріалів світлих відтінків на основи, стійкі до деформації (бетонна, цементна, цегляна, гіпсокартон тощо), а також для складних основ. За рахунок білизни компонентів та спеціальних добавок не затемнює плитку та запобігає утворенню іржавих підтікань. Міцність на стиск н/м 15 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 2,5 МПа; адгезія н/м 1,0 МПа; витрати — 2,0–4,2 кг/м2 .

ПП-022 — швидкотвердіючий клей для кріплення плит теплоізоляційних матеріалів (мін. вата, пінополістирол тощо), для кріплення керамічної плитки, плитки «грес», мозаїки, керамічного профільного каменю, інших оздоблювальних матеріалів на основи, стійкі до деформації (бетонна, цементна, цегляна тощо), а також для складних основ. Термін придатності не менше 45 хвилин. Міцність на стиск н/м 15 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 2,5 МПа; адгезія н/м 1,0 МПа; витрати для плитки — 2,0–4,2 кг/м2, для теплоізоляційних плит — 10—14 кг/м2.

ПП-025 — швидкотвердіючий клей для кріплення керамічної плитки, плитки «грес», мозаїки, керамічного профільного каменю, інших оздоблювальних матеріалів на основи, стійкі до деформації (бетонна, цементна, цегляна тощо), а також для складних основ. За рахунок застосування спеціальних цементів досягається можливість швидкого набору міцності, а також підвищена водонепроникність. Термін придатності не менше 25 хвилин. Міцність на стиск н/м 10 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 2,0 МПа; адгезія н/м 1,0 МПа; витрати — 2,0–4,2 кг/м2.

ПСТ-095 — швидкотвердіючий клей для кріплення та шпаклювання плит теплоізоляційних матеріалів (мін. вата, пінополістирол тощо). Застосовують для основ, стійких до деформації (бетонна, цементна, цегляна тощо), а також для складних основ. За рахунок оригінального складу має оптимальні робочі параметри, що дає змогу застосовувати його в складних кліматичних умовах. Термін придатності не менше 60 хвилин. Міцність на стиск н/м 15 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 2,5 МПа; адгезія н/м 1,0 МПа; витрати: кріплення — 4,0–8,0 кг/м2, шпаклювання —приблизно 1,7 кг/(м2*мм).

ПКГ-04 — клей на гіпсовій основі для кріплення гіпсокартонних листів керамічної плитки на гіпсокартон; ізоляційного матеріалу, комбінованих гіпсових панелей та інших оздоблювальних матеріалів на основи, стійкі до деформації у сухих внутрішніх приміщеннях. Термін придатності не менше 60 хвилин. Міцність на стиск н/м 5 МПа; міцність на розтяг при згинанні н/м 1,0 МПа; адгезія н/м 0,5 МПа; витрати — 4,0 кг/м2 .

А тепер стисло про фізико-технічні характеристики, використані в тексті. Міцність на стиск характеризує такі властивості розчину, як здатність витримувати осьові навантаження (скажімо, вантажі, які тиснуть на підлогу).

Міцність на розтяг при згинанні характеризує когезійні властивості, здатність розчину витримувати згинальні навантаження (скажімо, за рахунок деформацій зміщення).

Адгезія характеризує зчеплення матеріалу з основою (скажімо, плитки з бетонною стіною).

Витрати для клеїв, звичайно, подають для оптимальних умов: гладка поверхня основи, шар розчинної суміші, розчесаний гребінчастим шпателем із зубцями відповідного розміру. Зрозуміло, що при значному відхиленні від оптимальних умов (таких, як значна нерівність поверхні), витрати розчинної суміші зростають.

На завершення зазначимо, що у зв’язку з впровадженням новітніх технологій у будівництві постійно росте попит на матеріали із новими специфічними властивостями.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение