С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Фальцева покрівля ідеальний дах

ШВИДКО, ДЕШЕВО, КРАСИВО! – Ці характеристики якнайточніше окреслюють ситуацію, що склалася у наш час на ринку покрівельних матеріалів. Приємно,але якщо розібратися...

Ряд відомих закордонних компаній, виробників покрівельних матеріалів, пропонують недорогі типові рішення для українського ринку, які дозволяють зробити симпатичний дах за короткий проміжок часу, але мало хто знає, що ці матеріали застосовуються в усьому світі для влаштування покрівель над тимчасовими спорудами, такими, як торгівельні точки, літні кафе, АЗС... В Україні ж вони застосовуються для довговічного користування.

При усіх безумовних перевагах (дешевизна, простота та швидкість монтажу) такі покрівлі як бітумна черепиця, металочерепиця, безазбестовий шифер та ін., мають ряд «вроджених» недоліків. Достатньо тільки сказати, що конструкція, в якій застосовано кріплення, що потребує утворення великої кількості отворів безпосередньо в покрівельному матеріалі, по суті, покрівлею не є!

Ситуація, коли головний приоритет компаній-виробників — продати запропоновані ними матеріали, призводить до того, що даний сегмент ринку більш ніж на 90% зайнятий дилерами виробників вищезгаданих матеріалів. Нам потрібні компанії кваліфікованих професіоналів, які надають високоякісні послуги щодо влаштування покрівель з виготовлених ними матеріалів.

В основу покладена концепція: грамотно виконаний металевий дах є на сьогоднішній день найбільш надійним та ефективним рішенням, що має розумний компроміс між якістю та вартістю. Фальцеві рулонні металеві покрівлі — ідеальні дахи.

Що являє собою металевий фальцевий дах?

Фальцевими називають покрівлі з листової та рулонної сталі (як з полімерним покриттям,так і без нього), а також покрівлі з кольорових металів, де з’єднання окремих елементів (картин) виконано за аналогією зі швами в оцинкованих цеберках — фальцеві з’єднання. Найбільш прогресивною технологією виготовлення фальцевих покрівель є рулонна технологія. Згідно неї картини виготовляються безпосередньо на будівельних майданчиках з металу, привезеного в рулонах, й можуть мати будь-яку довжину. Це дозволяє уникнути поперечних фальців і, відповідно, основних місць протікання. З’єднання покрівельних картин робиться, як правило, у подвійний стоячий фальц та кріпиться до основи клямерами (Мал). Для забезпечення повної водонепроникненості з’єднань на мінімальних схилах покрівель, фальці ущільнюються силіконовим або стрічковим герметиком.

Рулонна технологія характеризується зручністю, швидкістю та безшумністю монтажу, можливістю її застосування для дахів з нахилом від 2%, будь!якої складності та конфігурації. Така покрівля не потребує спеціального догляду, строк її служби — від 30 років. У якості покрівельних матеріалів окрім оцинкованої сталі застосовуються наступні кольорові метали: мідь, алюміній та цинк!титановий сплав. Найбільше поширення серед покрівель з кольорових металів на сьогоднішній день отримала мідь.

Хочеться сказати пару слів про мідні дахи, добре відомі завдяки їх використанню на старовинних будинках.

Мідна покрівля прекрасна завжди: і тільки но вкладена, кольору червонуватого металу, яскраво блищить на сонці; та, вже рік-другий, благородного бронзово-коричневого, а згодом і матово-чорного кольору; і, насамкінець, зістарівшись, яскраво зеленого, залишаючись у такому стані сотні років. Напевне, єдиним недоліком мідної покрівлі є її достатньо висока вартість, що, правда, повністю відповідає якості матеріалу.

Також презентується на українському ринку ще й надлегкі каркаси з тонкостінних оцинкованих профілів підвищеної жорсткості (ППЖ) з необмеженим колом застосування. Основні елементи виготовляються з оцинкованої рулонної сталі завтовшки 0,7 - 1,2 мм потрібної довжини.

Збірка огороджуючих конструкцій, ферм, каркасів, стропільних балок проводиться на будівельному майданчику в панелі та блоки за допомогою самонарізних гвинтів.

Ось пара прикладів застосування.

Одно та двоповерхові мансарди на дахах реконструйованих та заново збудованих житлових та громадських будівель. Значне зменшення ваги конструкції до 15 кг/кв.м. дозволяє значно знизити навантаження на фундамент та стіни, під час монтажу не виникає необхідність у застосуванні важкої вантажопідйомної техніки, а сам монтаж можна проводити без переселення мешканців.

Котеджи. Вага каркасу котеджа площею 150 кв.м. — 4 тони.Утеплення огороджуючих конструкцій проводиться протипожежним мінеральним утеплювачем завтовшки 250 мм і більше.Оздоблення ззовні виконується цементно- стружковими плитами або у «півцегли», оздоблення всередині — два шари гіпсокартону. Покрівля фальцева. Зменшення товщини стін дозволяє збільшити внутрішній житловий простір, а застосування ефективного утеплювача — досягти економії енергоресурсів.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение