С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Елегантність кольору та форми

Продовження теми фахверкових будинків

Відправним пунктом для будинків відомої в Німеччині фірми Huf Haus є «Huf — фахверковий будинок», який було спроектовано понад 30 років назад. Ця концепція розвивалася поступово і матеріалізувалася в останнє десятиріччя. Комбінація зі скла та дерева створює особливу атмосферу досьогодні. Засклення оживляє житло й дозволяє милуватися навколишнім середовищем.

Цей будинок «Huf» є сучасною фахверковою спорудою. Темні фахверкові стійки та балки беруть на себе в цьому випадку статичну функцію стін. На першому поверсі передбачені загальна кімната і кабінет.

Простір передпокою та кухні перетікає в їдальню. Під дахом знаходяться дві досить великі дитячі кімнати, спальня з просторою ванною. За бажанням замовника Huf Haus виконує повне меблювання та внутрішнє опорядження індивідуально. При цьому простежується тенденція «схід зустрічає захід»: далекосхідні елементи й аксесуари створюють особливу атмосферу. Виставковий будинок-взірець вражає нас своїм високотехнологічним інженерним обладнанням. Наприклад, тут може розміститися вся сучасна аудіо- та відеоапаратура в 16 приміщеннях, але з одним дистанційним керуванням.

Дерев’яні конструкції, які обрамляють скло та камінь, можуть бути обтиньковані або влаштовані як фрагмент захисної панелі. Варіантів багато. Видимі балки мають бути пофарбовані. Через те, що згідно з цим стилем практично немає перегородок, основний проект планування може бути розроблено за будь-яким смаком.

1 - їдальня; 2 - кухня; 3 - передпокій; 4 - кабінет; 5 - загальна кімната; 6 - тераса; 7 - спальня батьків; 8 - ванна кімната; 9 - балкон; 10 - дитяча кімната; 11 - хол

Проектувальники у співпраці із замовниками також вирішують, чи будуть кімнати розділені стінами-перегородками або ж умовно — тільки за допомогою колон. За індивідуальним бажанням можуть бути виконані додаткові архітектурні елементи, такі як: фронтон зі звисами, покрівлі під нахилом, засклений зимовий сад чи альтанка або ж відкрита стоянка для автомобілів. Це зробить житло комфортнішим, дасть можливість створити по-справжньому сучасний будинок для конкретної ділянки.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение