С нами можно связаться:

+38 (044) 228-32-54

с. Софиевская Борщаговка,
ул. Волошкова 28А
office@osobnyak.com.ua

Стены

Последние статьи

Ніздрюватий бетон - можливості та перспективи ефектиного стінового матеріалу

Традиційним для України будівельним стіновим матеріалом для проекту дома прийнято вважати цеглу. Проте, в останній час спостерігається зсув споживацького попиту на користь (...)

продолжение

Быстровозводимые энергоэффективные дома

Это производство, расположенное высоко в Чешских Татрах, уже 30 лет трудится на ниве малоэтажного домостроения. В последние годы предприятие вышло на европейский уровень (...)

продолжение

Термодом - тепло вашего жилища

ТЕРМОДОМ – это дом, стены которого сложены из полых пенополистирольных блоков, залитых тяжелым бетоном. Такие блоки называются термоблоками и являются по сути несъемной (...)

продолжение

Газобетон - надійний партнер в будівництві

Газобетон – надійний стіновий матеріал, який сміливо можна віднести до найбільш перспективних матеріалів, попит на які постійно зростає. В багатьох країнах газобетон (...)

продолжение

Арболіт - прогресивний будівельний матеріал

На ринку матеріалів для будівництва житлових будинків і об’єктів соцкультпобуту, почав активно себе позиціонувати як ефективний стіновий матеріал, поєднавший у собі кращі (...)

продолжение

Будівництво XXI століття: зручність, екологічність, безпека

Сучасне будівництво загалом не виправдовує очікування людини XXI століття ані с точки зору екологічної безпеки матеріалів, ані щодо економічності та технологічності процесів (...)

продолжение

Канадська каркасно-панельна технологія

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

продолжение

Технологія "Термодом" - будуємо взимку

З плином часу і технічного прогресу ринок постійно висуває все більш жорсткі вимоги до матеріалів і технологій. Великий інтерес представляє поява на ринку нового для наших широт (...)

продолжение

Наступаючи цеглі на п’яти

Вам потрібний зручний, надійний, недорогий, практичний і безпечний дім? Наразі пропонується новий підхід до зведення споруди. На противагу класичній цеглі, з бетонних блоків (...)

продолжение

Термодом - оптимальное решение

Этой статьей мы хотим поднять тему деятельности производства блоков несъемной опалубки из пенополистирола, для проектов дома и дальнейшего строительства зданий и сооружений по (...)

продолжение
< 1 | 2 | 3