С нами можно связаться:

+38 (044) 257-89-45

+38 (044) 502-33-20

г. Киев, проспект 40-лет Октября, 50, оф. 55
[email protected]

Індустрія басейнів

Ніхто не буде сперечатися, що індустрія басейнів у нашій країні розвивається досить швидко. Зростає кількість проектів дома з домашніми акваторіями та розважальних водних центрів.

Нарешті з’явилися інвестори, які дали путівку в життя реконструкціям і будівництву нових шкільних, спортивних та оздоровчих громадських басейнів. Красені аквапарки вражають уяву грандіозністю і шиком, дизайнерськими вишукуваннями, великою кількістю і розмаїттям атракціонів. Зрозуміло, що все це стимулює розвиток нових технологій, призводить до використання нових матеріалів і устаткування.

У цілому картина видається майже ідилічною. Відвідувач може і не відчути розчарування. Все виглядає красивим, багатим, вишуканим, навіть вода. Вона чиста, як помисли немовляти, і прозора, як політика уряду. І якщо останнє твердження у кого-небудь може викликати сумніви, то якість і безпека цієї ідеальної на вигляд води особисто у нас викликають сильну підозру. Адже головна мета відвідин басейну або аквапарку, те, задля чого, власне, люди туди приходять, - це здоров’я. Для того, щоб виправдалися очікування відвідувача, головним критерієм все ж таки є чиста, здорова, безпечна вода. І дуже важливо, щоб людина з цієї води вийшла нехай і не сухою, але здоровою і бадьорою.

Менталітет чиновника, а часто і щасливого володаря проекту дома з басейном такий, що його не завжди цікавить, що знаходиться «в підвалі». Це зрозуміло: у свідомості фахівця басейн — це в першу чергу те, що покликане забезпечити його роботу, а у свідомості обивателя це те рукотворне море в його проекті дома, яке він бачить і яким користується. З цієї причини у вирішенні питання — хто і як «робитиме» басейн або аквапарк, які матеріали, устаткування, технології використовуватимуться - як правило, вирішальним чинником виявляються ціни, причому не на зовнішню частину (там питань немає), а саме на технологічну. Що ж, жалкуємо... Скажіть будь ласка, чому, придбавши автомобіль, ми насамперед цікавимося тією його частиною, яка захована під капотом? Чому на першому місці не дизайн, не оббивка сидінь і колір кузова, а — надійність, безпека, ходові якості та комфорт? Поза сумнівом всі показники дуже важливі, але вони повинні бути співвідносними. Уявіть собі гордовитого і величного джентльмена на ім’я «Lexus» з двигуном від «Мотор Січ» під широким капотом, хай і адаптованим під нього. Їздити він якось буде, але… Уявили?

Усі ці роздуми навіяні саме тим, що, власне, спонукало нас підготувати цей матеріал і серйозно задуматися над питанням обізнаності, серйозного продуманого підходу до питання надійності, естетичності, функціональності та безпеки всього, що має відношення до води в басейні Вашого проекту дома та басейнів самого різного призначення. Уся біда у тому, що підготовки фахівців у області басейнової індустрії в нашій країні не існує. І всі, хто сьогодні розуміється в цій справі, — самоучки, що набили гулі на власних помилках і прийшли до технологічних рішень завдяки власній завзятості та бажанню зробити якнайкраще, у багатьох із них за плечима — практика роботи в зарубіжних компаніях. Є і досвід навчання ділерів за кордоном, але найчастіше воно слугує одній меті — навчити нас пояснювати, за рахунок чого устаткування або матеріали, які нам пропонуються, є кращими, ніж у інших. Тобто таке навчання зводиться на рівень чергової рекламної фішки.

Пріоритетним завданням повинно бути надання людям можливості доступу до технологій, які плануються в проекті дому з басейном та використовуються в будівництві басейнів, а також — до сучасного високоякісного і високотехнологічного устаткування. Це зобов’язує співпрацювати і репрезентувати на ринку України провідних світових лідерів у виробництві устаткування для басейнів. Таких провідних визнаних володарів Європейських торгових марок: Kripsol, Bomba PSH, Coraplax (Іспанія); Dinotec, Chemoform, Elbplast, Hugo Lahme (Німеччина); Philips, Bison (Нідерланди); Pahlen (Швеція); Vagner (Чеська Республіка).

Усі препарати і устаткування повинні бути свідомо якісними, адже це Ваша безпека! Устаткування, матеріали, хімпрепарати і аксесуари для басейнів, повинны пройти випробування в інституті екогігієни і бути допущеними Міністерством охорони здоров’я України для використання в нашій країні.

актуальная статья

Пасивний будинок

Після світової енергетичної кризи 1974 року у світовій будівельній і архітектурній практиці величезна увага приділяється економії паливно-енергетичних ресурсів, які витрачаються на теплопостачання будівель. При сучасних темпах використання природних джерел енергії (нафти, газу та вугілля), вони можуть закінчитися вже у найближчі 50 років. Безупинне зростання цін на викопні види палива змушує шукати альтернативні, більш дешеві та відновлювані джерела енергії.

продолжение